Hakkımızda

İşletmenizin Uluslararası Partneri
"Amacımız uluslararası pazarlarda temsil edilme ve saha pazarlaması yapma imkanı bulunmayan işletmelere faaliyet yürüttüğümüz ülkelerde bu imkanları sağlamaktır."
Şirketimiz 2018 yılı Aralık ayında farklı sektörlerden gelen profesyoneller tarafından kurulmuştur. 2019 yılı boyunca temel örgütlenme ve iş modeli testleri yapmıştır. 2020 Ocak itibariyle şirket merkezimiz İstanbul olarak faaliyetlerine başlamıştır.

MyBranders tarafından sunulan hizmetler temelde müşterilerimizin marka değerini yükseltmeyi ve marka bilinirliliğini arttırmayı hedeflemekteyiz.

Dijitalleşen dünyada gittikçe artan rekabetçi koşullarda markanızı ileriye taşımanın temelde 3 yolu vardır.

İlk olarak markanızın temel değerlerini doğru içerik ve resimlerle hedef kitlenize açıklamaktır. İçerik yazımında hem 3. kişilerin rahat okuyabilmesi amaçlanırken hem de arama motorlarının markanızı doğru anlamasını ve üst seviyelerde sıralamasını sağlıyoruz.

İkinci olarak temelde hızlı bir websiteniz ve kurumsal kimliğinizin olması gerekmektedir. Kurumsal kimlik işletmenizin dış dünya ile iletişiminin temel belgesidir. Kurumsal kimliğiniz websitenizde, kurumsal yazışmalarda, ofisinizdeki fiziki alanlarda sürekli olarak insanlarla iletişim halindedir.
Son olarak işletmenizin arama motorlarında görünmesini sağlayacak olan arama motoru optimizasyonu yapıyoruz. Bu sayede işletmeniz tüm arama sonuçlarında görünür kılmakta ve hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamaktayız.

Mybranders dijital tasarım ve dijital görünürlülük yanında markaların ulussal ve uluslararası düzeyde temsilini sağlar. Bu çerçevede uluslararası konferans ve toplantıları organize eder, planlar ve uygular.
Uluslararası organizasyonlarda gerekli insan kaynağı temini ile katılımcı ve ilgilileri ortak platformalarda bir araya getirir.
.

MyBranders hizmetleri müşterilerin sağlıklı bir biçimde dijital dünyada yer alması ve büyümesine yardımcı olacak biçimde sunmaktadır.

Temel Değerlerimiz

1
"Kendi işin, kendi emeğin!"
Her bir projeyi, her hizmet sunduğumuz işletmeyi kendimize aitmiş gibi görürüz. Kurumsal kültürümüzün temeli emek ve sahiplik bilincidir.
2
"Azim ile çalışmak!"
Bizim işimiz insanlarla ve önce insan prensibinden hareket ederiz. Her bir projemize azimle başlar, sonuç alıncaya kadar devam ederiz.
3
"Özgün ve sadakat!"
MyBranders'ı MyBranders yapan şey müşterilerimize sadık olmak ve özgün çözümler getirmektir.
4
"Küresel bir gelecek bizi bekliyor"
MyBranders küresel olarak doğdu. Müşterilerimizin ihtiyacı olan her alanda onlarla birlikteyiz.
5
"Müşteri her zaman haklıdır"
Çalışanlarımız var oluş nedenimizin müşterilerimiz olduğunu bilirler. İşte tam da bundan dolayı müşterilerimizin istekleri bizim için en temel önceliktir.
MyBranders Takımı
Cüneyt Çiçek
Yönetim Kurulu Başkanı
Türkiye'nin en prestijli kamu yönetimi bölümüne sahip olan Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi - Mulkiye'den mezun oldu.

Mezuniyetinin ardından bilgi, deneyim ve yönetim araçları topladığı dört yıl boyunca Maliye Bakanlığı'nda Vergi Müfettişi olarak çalıştı.

Erken kariyer değişiminin, kendini geliştirmenin altın anahtarı olarak önemine inandığına inanan Cüneyt, 2018 yılında resmi görevinden istifa etti ve MyBranders projesini yarattı.

Lehçe, İngilizce ve Türkçe biliyor.
Hasan Altın
Araştırma Direktörü
Dumlupınar Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümünden mezun olduktan sonra, Nankai Üniversitesi Tianjin / Çin'den Uluslararası İlişkiler ve Kamu Politikası alanında yüksek lisans derecesi aldı ve şu anda Şangay Üniversitesi'nde doktora öğrencisidir.

Mevcut araştırmaları Çin'in Orta Doğu Dış Politikası ve Uluslararası Ekonomik Savaş ve Yaptırımlar Siyasi Ekonomisi'dir.

Çince, İngilizce, Kürtçe ve Türkçe biliyor.
Samuel Nam
MyBranders Çekya Koordinatörü, İş Geliştirme Uzmanı
Samuel Finans ve Matematik alanında ABD Minnesota Bethany Lutheran College mezunu.
Asyanın dünya devi Hundai, Kia, LG gibi şirketlerinde ürün geliştirme alanlarında hizmet verdi.

İngilizce, Çekçe ve Korece biliyor.
Vivien Varga
MyBranders Macaristan Koordinatörü
Budapeşte Ulusal Kamu Yönetimi Üniversitesinde, Halkla İlişkiler bölümünden lisans derecesine sahip oldu. Mezun olduktan sonra 2 yıl boyunca Tanjin/Çin'de çin dili ve kültürü programında eğitimini sürdürdü. Şu anda Şangay Üniversitesinde Çevre Bilimleri ve Kimya Mühendisliği Yüksek Lisansı devam ediyor.

Macarca, İngilizce, Çince bilmektedir.
Firdaws Vaysov
MyBranders Rusya Koordinatörü
Rusya'nın en prestijli üniversitelerinden olan Moskova Devlet Uluslararası İlişkiler Enstitüsü MGIMO-Üniversitesi mezunudur,

Aynı üniversitede Siyaset Bilimi Doktora öğrencisi ve Siyasi analist.

Uluslararası ilişkiler, Orta Asya ve dünya politikaları araştırmalarında 4 yıllık deneyime sahip olan Firdaws. İngilizce, Rusça, Türkçe, Tacikçe ve Farsça biliyor.

Credo: "Devletlerin sınırları yoktur, sınırlar sadece aklınızdadırlar."
Muhammed Seleş
Dijitalleşme ve Sosyal Medya Uzmanı
Mr. Aras Boblane
Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölge Danışmanı
Aras aslında bir uçak mühendisi. Ancak son beş yılda kariyerini uluslararası ticaret danışmanına kadar genişletti.

Aras için iş geliştirme bir tür sanattır ve Aras'ın çok iyi bir sanatçı olduğuna şüphe yok. Stratejileri sayesinde 100'den fazla şirket kuruldu ve 2 milyon dolardan fazla gelir elde edildi. MENA ve AB'deki ağları sayesinde, MyBranders başarılı işlemler yarattı.

Kürtçe, Türkçe, Arapça, İngilizce ve Fransızca biliyor.
Fuat Esen
İş Geliştirme Uzmanı
Fuat, Kazakistan'daki Türk-Kazak Ahmet Yesevi Üniversitesi, Matematik Fakültesi'nden mezun oldu.

Kazakistan, Rusya, Türkiye, K-Mobile, Enka Construction Russia gibi birçok küresel şirkette ihracat bölge müdürü, iş geliştirme müdürü olarak çalıştı.

Şu anda bağımsız uluslararası iş geliştirme danışmanı olarak çalışmakta ve aktif olarak dünya çapında profesyonel iş birliklerini temsil etmektedir.

İngilizce, Rusça, Kazakça ve Türkçe biliyor.
Halim Mert INAN
Tasarım Danışmanı
Yıldız Teknik Üniversitesi'nde Harita Mühendisliği alanında okudu, ancak çalışmalarının ilk yıllarından itibaren tasarım alanında kendini geliştirdi ve çalışmaya başladı.
Mert için hem dijital hem teorik olarak tasarım ve yenilikleri sürekli takip etmek bir heyecan kaynağı olmuştur.
2010'dan beri Otonom Yayıncılık'ın kurucu ve tasarımcılarından ve Arasta Mimarlık ve IFMC ile ortak projeler yürütüyor.

İngilizce ve Türkçe biliyor.
Yunus Girgin 
Danışman
BÜLTENİMİZE Abone Olun
© 2020 - 2030 Mybranders International Consultancy Dış Ticaret A.Ş. - Tüm Hakları Koruma Altındadır
Web Tasarım: MyBranders Dijitalleşme&Markalaşma Departmanı
Made on
Tilda